logo
Wiktor Łazowski student na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności w SGGW, który pisze pracę magisterską na temat "Sposób żywienia i stan odżywienia pacjentów z chorobami mięśniowo-nerwowymi" poszukuje chętnych do wypełnienia ankiety. Celem pracy jest zbadanie nawyków, świadomości, problemów żywieniowych, a także stanu odżywienia i sposobu żywienia pacjentów z chorobami mięśniowo-nerwowymi. Zebranie danych jest niezbędne do napisania wyżej wymienionej pracy. Informacje pozostaną anonimowe oraz posłużą wyłącznie celom dydaktyczno-naukowym.

link do ankiety:

Wypełnienie ankiety powinno zająć nie dłużej jak 15 minut. Ankieta składa się z 82 pytań. Pierwsze 22 są to pytania głównie zamknięte dotyczące stanu odżywienia pacjenta. Kolejne dotyczą częstotliwości i ilości spożycia poszczególnych
produktów z różnych kategorii. Dla pytań od 23 do 82, na każdej stronie znajduje się instrukcja wypełniania odpowiedzi:

INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA:
Proszę wpisać nazwy handlowe produktów które były spożywane - maksymalnie do 3 produktów dla danej kategorii. Jeśli nie był spożywany żaden produkt z danej kategorii - proszę wpisać 0 w dowolnej z kratek. Dla każdego z produktów, proszę wpisać wypełniając tylko jedną kratkę z trzech dotyczących częstotliwości spożycia, ile razy dany produkt był spożywany. Proszę określić wielkość zwyczajowo spożywanej porcji np. 1 szklanka, 1 kubek, 1/2 kubka, garść, łyżka, łyżeczka, 1 średnia sztuka bądź podać gramaturę zwyczajowo spożywanej porcji. W przypadku gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, trudności z wypełnieniem ankiety zawsze może zwrócić się do mnie poprzez "odsyłacz" w prawym górnym rogu ankiety, kontakt z autorem bądź bezpośrednio na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com